/Files/images/2018-2019/bulng/zakon-pro-bulling.png Булінг

Ще 18 грудня Верховна Рада України ухвалила законопроект про булінг. Як і кого штрафуватимуть за агресію дітей.

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Булінг - це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.
Останнім часом це явище стало дуже поширеним серед молодого покоління. Тому влада ухвалила законопроект про протидію булінгу.

За цькування однолітків від тепер накладатиметься штраф. І не лише на батьків тих дітей, що займаються булінгом, але й на вчителів, що не роблять ніяких рішучих дій, аби уберегти дітей від цькування серед однолітків.

Методичні матеріали

Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі

Булінг - ми всі можемо допомогти це зупинити. Посібник для батьків учнів початкових і середніх шкіл

Стоп шкільний булінг. Особливості цькування у дитячому віці. Профілактика та протистояння боулінгу.

Не смійся з мене. Посібник для вчителя