/Files/images/3.jpg

Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» - це навчальна установа, яка гармонійно поєднує в своїй роботі традиційні і новітні підходи; навчальний заклад нового типу, що живе, розвивається, шукає найбільш оптимальні способи вирішення проблем.

Макарівський НВК - один із найдавніших загальноосвітніх закладів району, в якому працюють 81 вчитель. Це великий згуртований колектив майстрів педагогічної праці, який забезпечує умови для професійного зростання педагогів та здобуття освіти нашим вихованцям. Учительський колектив має потужний кадровий потенціал: 55 педагогів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії", 6 вчителів - спеціаліст І категорії, 5 чоловік – спеціалісти ІІ категорії, 15 – спеціалісти, 9 вчителів мають звання "Вчитель-методист", 14 - "Старший вчитель", 27 педагогів мають державні нагороди та відзнаки.

Науково-методична робота з педагогічними кадрами спрямована на формування професійної компетентності, збереження та розвиток творчого потенціалу всього колективу, вироблення інноваційного стилю діяльності, підготовки вчителів до пошукової діяльності, роботу в нових умовах, залучення до науково-дослідницької та експериментальної роботи, впровадженням інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Педагогічний колектив працює за проектами та програмами:

• Комплексна програма формування навичок здорового способу життя серед дітей і підлітків «Діалог» (з 2003 року);
  • Програма «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»;
  • Проект «Школа проти СНІДу» (з 2004 року);
  • Міжнародний інноваційний проект “ПіснеЗнайка” (з 2005 року);
  • Науково-педагогічний проект "Росток" (з 2011 року);
  • Науково-педагогічний проект "Інтелект України" (з 2012 року)
  • Національний проект «Відкритий світ» (з 2012 року).
  • Загальношкільна програма „Шлях до здоров’я” (з 2004 року);
  • Програма «Intel® Навчання для майбутнього».

За основними показниками діяльності навчально-виховний комплекс щороку посідає одне з чільних місць в районі.

З 2006 року Макарівський НВК входить до Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю. Це відкрита, динамічна соціально-педагогічна система, яка дозволяє впроваджувати стиль життя, орієнтований на збереження і зміцнення здоров’я школярів, а також виховання свідомого ставлення до формування навичок здорового способу життя. Місією Школи сприяння здоров’ю є включення усіх суб’єктів навчання і виховання в роботу щодо формування світогляду, заснованого на розумінні цінності свого особистого здоров’я та навколишніх.

Досвід вчителів Макарівського НВК було представлено на Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна школа в Україні - 2007». Педагоги нашого закладу є учасниками другого та третього Всеукраїнських конкурсів компанії Майкрософт Україна «Вчитель – новатор», Міжнародного форуму «Нові горизонти ІКТ в освіті».

З першого вересня 2009 року почали функціонувати ліцейні класи природничо-математичного циклу, учні яких мають можливість поглиблювати знання з біології, математики та географії не тільки під час навчального процесу, а і в позаурочний час на факультативних заняттях та спецкурсах. Провідними формами роботи ліцею є науково-дослідницька діяльність учнів, співпраця з Університетом економіки і права «КРОК» в рамках Договору про співробітництво в системі освітньої діяльності (навчальної, методичної, наукової, виховної, організаційної), що дають можливість здійснити профорієнтаційний вибір, підготуватись до навчання в майбутньому. Члени наукового товариства учнів, яке успішно діє в навчальному закладі, є переможцями багатьох конкурсів, олімпіад.

З 2012 року заклад є постійним учасником роботи Освітньої Академії Intel ISEF «Фестиваль педагогічної творчості «Наука в школі» в рамках конкурсу «Intel-Техно Україна», стратегічним завданням якої було вивчення та поширення кращого світового досвіду з науково-експериментальної та дослідницької роботи шкільної молоді, піднесенні ролі проектних та дослідницьких методів навчання, інноваційних освітніх методик, використанні інформаційних технологій.

З 2012 року Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» став активним учасником Національного проекту "Відкритий світ".

Протягом десяти років на базі закладу працює районний “Університет майбутнього вчителя”, метою якого є виявлення здібних до педагогічної праці старшокласників, допомога їм в соціально-педагогічній адаптації до професії вчителя, практичне ознайомлення з професією педагога.

На базі НВК функціонує навчально-консультативний пункт, який допомагає здобути повну середню освіту працюючій молоді району.

Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» сприяє повноцінному розвитку дітей на кожному віковому етапі, урізноманітнює процес виховної роботи з школярами, має багато досягнень у розвитку обдарованості особистості кожного учня.

Макарівський НВК ліцей