День Захисника Вітчизни

Напередодні Дня Захисника Вітчизни у 4-В класі (класний керівник Рябченко М.І.) було проведено свято присвячене людям, які захищали колись і захищають зараз нашу Україну. На цьому святі діти у своїх віршах висловлювали слова вдячності тим, хто віддавав своє життя у Великій Вітчизняній війні і тим, хто ні на мить не вагається це робити в даний час, захищаючи кордони України. Перед учнями, зі своїми спогадами, виступили воїни АТО. Діти їх слухали з цікавістю в очах, задавали їм питання. Ця зустріч залишить у серці кожного учня крихту любові, шани, поваги до захисників Вітчизни. На завершенні свята, учні поклали квіти біля пам’ятника загиблим воїнам і Небесній Сотні.

/Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3150.JPG /Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3186.JPG /Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3252.JPG
/Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3257.JPG /Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3270.JPG /Files/images/1-1/zahisnik-4v/IMG_3288.JPG