Професія військового

Професія військового­ - різновид державної служби. У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою.

Військова кар’єра починається з хорошої освіти, тому молоді люди, що вирішили пов’язати своє життя з цією професією, ще навчаючись у школі, повинні задуматися про вибір навчального закладу. Національна академія Національної гвардії Україниє провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом з підготовки військових фахівців та спеціалістів гуманітарного, психологічного, правового, економічного та інженерно-технічного профілів для Національної гвардії України, а також інших міністерств і відомств, що входять в систему забезпечення безпеки країни. 4 квітня 2018 року учні 10-х класів були присутні на зустрічі з представниками «Національної академії національної гвардії України». Школярам розповіли про переваги та перспективи навчання в академії, про особливості підготовки майбутніх захисників Вітчизни. Презентували присутнім брошури з детальною інформацією про умови вступу до Національної академії, показали відеоролики про підготовку майбутніх офіцерів та відповіли на запитання школярів. Також, за словами школярів, завдяки таким зустрічам вони дізнаються більше про українську армію та про людей, які зараз захищають країну.

/Files/images/1-1/profornt/vyskoviy/Фасад.jpg /Files/images/1-1/profornt/vyskoviy/IMG_20180404_142657.jpg