Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/2018-2019/nush/MON-rozpochalo-proekt-z-vykorystannya-elektronnyh-pidruchnykiv-u-shkolah.jpg Експеримент регіонального рівня

Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти:

Наказ МОНУ №391 5.12.2017 «Про реалізацію Плану заходів, розробленого на виконання Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа», на 2018 -2024 рр.

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1028 “Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів”

Наказ МОН України від 16.08.2017 №1181 "Про затвердження експериментального навчального плану початкової школи експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”

Наказ МОН № 1187 від 16.08.2017 року «Про затвердження експериментального навчального плану початкової школи експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»»

Наказ департаменту освіти і науки КОДА № 284 від 13.09.2017 року «Про підготовку до започаткування регіонального експерименту за темою: «Впровадження нового навчально-​методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»