1 червня - День захисту дітей

Щороку першого червня в нашій державі відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість, наше майбутнє. І тому всі сили ми покладаємо на те, щоб вони росли здоровими і щасливими. В цей день вихованці нашого пришкільного табору «Сонечко» завітали на районне свято. Де вони мали змогу не тільки подивитись казкове дійство, але й самим взяти у ньому участь.

Діти залюбки долучилися до танцювально-ігрової програми “Весела дітворляндія”,активно брали участь у майстер-класах гуртків Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала, малювали малюнки на асфальті на тему “В мирі і дружбі хочуть жити діти”

По завершенню конкурсів та змагань всі учасники заходу перейшли до концертної зали районного Будинку культури. Вони побачили найяскравіші танцювальні номери у виконанні талановитих дітей нашого району, серед яких як маленькі зірочки, так і вже дорослі професіонали своєї справи. Артисти подарували незабутні враження від танцювального вихру та сплеску емоцій.

Але справжній сюрприз очікував учнів після концерту, коли вони отримали смачне морозиво в подарунок від Р.М.Сольвара.

Дякуємо усім, хто щоденно зігріває турботою і любов’ю кожне дитяче серце, щоб наші маленькі громадяни виросли достойними людьми і стали гордістю України. Адже недарма кажуть: «Що посієш, те й пожнеш».

Галерея "День захисту дітей 2016р."