Екскурсія до дитячого міста професій KidsWill

Учні 3-В класу з класним керівником Пархоменко Людмилою Олександрівною відвідали KidsWill- це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд.
Як дорослим, дітям довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність - це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого. У цьому й полягає головна мета проекту - надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.
KidsWill - це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація - Мерія, правоохоронні органи - Міліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій.
У KidsWill діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій.
KidsWill - це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в'язниці!
Під час першого відвідування KidsWill діти отримують паспорт громадянина і стартовий капітал у розмірі 100 фунтів. Фунти - це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах - це автодром, лазерний тир, ігровий зал і багато іншого.
Особливість KidsWill в тому, що тут заробляти гроші не менш цікаво, ніж витрачати. Познайомитися з переліком вакансій за усіма станціями міста, а також одержати докладну інформацію про професії можна в Адміністрації KidsWill.
Дітипознайомилися зі світом сучасних професій, дізналися, які навички та вміння потрібні для роботи усфері, що їхцікавить, відвідали станції KidsWill і перевірили свої сили у представлених там професіях.
У KidsWill діти проходять не просто програму профорієнтації, але своєрідну школу життя. Граючи у професії, вони здобувають необхідні у сучасному світі навички, починаючи ефективною взаємодією у команді та закінчуючи екологічним вихованням і фінансовою грамотністю.
Тематичні ігрові сценарії спрямовані на різносторонній розвиток дітей, активізацію уваги, пам'яті, логічного мислення, фантазії, виховання самодисципліни, відповідальності, самостійності, формування у дитини прагнення постійно пізнавати щось нове, експериментувати.
Пройти навчання, отримати необхідні знання і тільки потім приступити до роботи - це загальна схема, за якою в KidsWill відбувається знайомство з професіями. Сенс її в тому, щоб дитина самостійно прийшла до думки про цінність і важливість освіти. А завдяки гармонійному поєднанню навчання з розвагами процес придбання знань перетвориться з нудного і монотонного на цікавий та захоплюючий.

У гарному настрої з побажанням нових екскурсій усі повернулися додому.

Галерея "Дитяче місто професій KidsWill"