Швидко промайнули дні перебування в пришкільному таборі «Сонечко», який був створений на базі Макарівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» з 30 травня по 10 червня 2016 року.

Організовуючи дозвілля учнів, вихователі проводили різноманітні свята, усні журнали, веселі старти, ігрові конкурси та цікаві екскурсіі. Із задоволенням діти брали участь у майстер-класах , відвідуючи літнє творче об`єднання «Країна майстрів» при ЦТДЮ ім. Данила Туптала. Повчальним було практичне заняття в пожежно-рятувальній частині, під час якого школярі повторили правила безпечної поведінки з вогнем . Цікавою та змістовною була екскурсія до дитячої бібліотеки, де учні завзято змагалися у конкурсі прислів`їв та приказок , дізналися про різномаїття книг, які вони зможуть прочитати під час літніх канікул.

Табірна зміна закінчується, а хороші спогади залишаться у дитячих серцях на все життя…

Галерея "Пришкільний літній табір "Сонечко""