/Files/images/1370538196_1330436899.jpg Обдаровані діти

Нормативні докумени

Форми, методи, робота з обдарованими дітьми

Стосовно феномену обдарованості дитини існує дві протилежні точки зору. За соціальною концепцією визнається, що більшість дітей від народження однаково наділені розумом і різниця у рівні розвитку їх здібностей зумовлена різницею життєвих умов (Дж. Локк, К.А. Гельвецій, В.П. Єфроїмсон). Друга – теорія генетичної спадковості, за якою обдарованість є вродженим, досить рідкісним явищем, що успадковується від батьків і навіть через покоління (Ф.Гальтон, Р. Стернберг).

Суперечність цих поглядів зникає, якщо вважати, що потенційна обдарованість дитини по відношенню до різних видів діяльності притаманна багатьом дітям, тоді як актуальну обдарованість демонструє лише незначна частина дітей. Будь-яка дитина може досягати особливих успіхів у широкому спектрі діяльності, оскільки її психічні можливості надзвичайно пластичні на різних етапах вікового розвитку. Таким чином, обдарованість у певній діяльності може виникати стихійно й далі розвиватись за сприятливих умов або затухати за несприятливих.

Організація роботи вчителів з обдарованими дітьми

Міжнародні та Всеукраїнські заходи

Участь у Конкурсах дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань.

Всі учасники конкурсів одержать сертифікати та сувеніри, а переможці – призи!!!

Обласні заходи

• Обласний конкурс «Топоніміка і історія рідного краю»
  • Обласний конкурс малюнків (Центр зайнятості) «Твоє майбутнє – в твоїх руках»
  • Обласний конкурс малюнків «Податки очима дітей»