Адміністрація навчального закладу

/Files/images/ukrajinec_nadija_mikolajivna.jpgУкраїнець Н.М., директор школи Українець Надія Миколаївна - директор школи. Вчитель початкових класів, освіта вища педагогічна, спеціальність - методика і педагогіка початкового навчання, кваліфікаційна категорія"Спеціаліст вищої категорії", звання "Вчитель-методист", нагороджена знаками: "Відмінник освіти України" і "Василь Сухомлинський", орденом "Святої великомучениці Варвари". На посаді директора з 2016 року.
Гузь Зоя Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель світової літератури, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", звання - "Старший вчитель". На посаді заступника директора з 1986 року./Files/images/guz.jpgГузь З.В., заступник директора з навчально-виховної роботи
/Files/images/1-1/Trachuk.jpgТрачук О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Трачук Олена Степанівна, заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель початкових класів, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", старший вчитель. На посаді заступника директора з 2017 року.
Барильченко Лариса Іваанівна, заступник директора з наукової роботи (напрямок діяльності: методична робота, олімпіади, конкурси). Вчитель географії, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", звання - "Старший вчитель". На посаді заступника директора з 2016 року./Files/images/Barilchenko2.jpgБарильченко Л.І., заступник директора з наукової роботи
/Files/images/gartfil.JPGГартфіль О.Р., заступник директора з наукової роботи Гартфіль Олександра Романівна, заступник директора з наукової роботи (напрямок діяльності: "Інтелект України", "Росток"). Вчитель математики, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", звання - "Вчитель-методист". Сертифікований вчитель-експерт Microsoft. На посаді заступника директора з 2016 року.

Сайт: http://www.alexandra-gartfil.pp.ua/
Блог: http://mat-ol.blogspot.com/
Кочкур Наталія Михайлівна-заступник директора з виховної роботи. Вчительгеографії, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія"Спеціаліствищої категорії", звання "Старший вчитель". На посаді заступника директора з 2010 року.
/Files/images/Kochkur4.jpgКочкур Н.М., заступник директора з виховної роботи

Графік прийому:

ПІБ Посада Дні та години прийому
Українець Надія Миколаївна директор школи понеділок, вівторок, середа, п’ятниця 13.00-16.00
чеивер 9.00-16.00
Гузь Зоя Володимирівна заступник директора з навчально-виховної роботи середа 8.00-16.00
Трачук Олена Степанівна заступник директора з навчально-виховної роботи понеділок

п'ятниця
9.00-17.00

9.00-12.00
Кочкур Наталія Михайлівна заступник директора з виховної роботи вівторок 8.00-15.00
Гартфіль Олександра Романівна заступник директора з науково-дослідницької роботи (напрямки діяльності: «Інтелект України», «Росток») п’ятниця 10.00-15.00