Останній дзвоник 2021/2022 н.р.

24 червня в Макарівському ліцеї №1 завершився навчальний рік 2021/2022. Кінець навчального року — це завжди складний період: для дітей – це здобуті власною працею нові знання, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

В нашому ліцеї пролунав Останній дзвоник. Але, як і наші з вами зустрічі останнім часом, в оnlіne форматі. Завершується дуже складний навчальний рік. У цих нелегких умовах вам, нашим дорогим ліцеїстам, джерелом знань стало віртуальне освітнє середовище. Ви самостійно навчилися розуміти себе і свій внутрішній світ, відстоювати власну точку зору.

Пам’ятайте: ви всі потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви. Ліцей сумує без вашого гомону та сміху. Ми всі сподіваємось на вересневі зустрічі та звичне шкільне повсякдення. А поки на вас чекає відпочинок. Мирного неба, теплого літа, нових добрих та веселих вражень.

Останній дзвоник 2021-2022 н. р.