День відкритих дверей у КНУКіМ: профорієнтація триває…

/Files/images/Poplav1.jpg У рамках профорієнтаційної роботи 20.01.2017 року учні 11 класу разом з соціальним педагогом Юрловою В.Г. завітали на День відкритих дверей у Київський національний університет культури і мистецтв в місті Києві.

Першим кроком стала реєстрація, де з привітною усмішкою на обличчі нас зустрічали дівчата зі штабу «Абітурієнт – 2017».
Далі абітурієнти поринули у навчальну атмосферу КНУКіМ. Вони відвідали сучасні навчальні лабораторії:

• Факультету кіно і телебачення;
  • Факультету журналістики і міжнародних відносин;
  • Факультету державного управління і права;
  • Факультету дизайну та реклами;
  • Факультету хореографічного мистецтва;
  • Факультету культурології ;
  • Факультету режисури та шоу-бізнесу;
  • Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Старшокласники мали змогу оглянути наукові та дослідні аудиторії, в яких навчаються студенти. Також учням повідомили повну інформацію щодо вступу до вищого навчального закладу та надали інформацію про підготовчі курси в університет та як краще підготуватися до творчого конкурсу.Школярі мали можливість поринути у чарівний світ майбутніх професій, отримати відповідь на безліч питань з приводу подальшого навчання.

/Files/images/Poplav.jpg