Сильні, сміливі та спритні

Згідно річного плану школи у Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» з 04.09.2017 по 11.09.2017 року проходив «Олімпійський тиждень – 2017».

Розпочалася робота з відкриття «Олімпійського тижня». На лінійці було повідомлено про план роботи навчального закладу.

Відповідно до затвердженого плану проведення «Олімпійського тижня», у школі було проведено акцію «Ми за здоровий спосіб життя», в якій прийняли участь учні 5 – 11 класів. Вони випустили стінгазети, а учні 1 – 4 класів намалювали малюнки на дану тему.

Учителі фізичної культури Чуб В.М. та Савченко С.В. з учнями 1 – 4 класів провели «Веселі старти». Діти з задоволенням прийняли участь у змаганні сильних і спритних та з хорошим настроєм продовжили навчання.

Серед учнів 9 – 11 класів було проведено змагання з міні-футболу, волейболу та шашок.

На уроках з фізичної культури учні повідомляють короткі відомості з історії спорту.

Завершився «Олімпійський тиждень» підведенням підсумків та нагородженням учасників.

Галерея "Олімпійський тиждень 2017"