Візит до Будинку людей похилого віку

"Не говори про доброту,

Коли ти нею сам не сяєш,

Коли у радощах витаєш,

Забувши про чужу біду,

Бо доброта не тільки те,

Що обіймає тепле слово -

В цім почутті така основа,

Яка з глибин душі росте.

Коли її не маєш ти ,

То раниш людяне в людині.

Не має вищої святині,

Ніж чисте сяйво доброти." (О.Довгий)

З такими настановами учні 8 ліцейного та 9-А класу Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" здійснили візит до Будинку людей похилого віку в с.Грузьке, з метою привітати його мешканців з наступаючим Міжнародним днем людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня.

Учні школи з наполегливістю та відповідальністю віднеслися до організації даного візиту. Напередодні, 27 вересня 6-8 класи провели акцію "Ярмарок солодощів", та зібрали кошти на придбання кожному мешканцю (18 осіб), які живуть в Будинку для людей похилого віку шкарпетки, рушнички та смаколики. Також, до даних гостинців приєдналася і випічка булочних виробів, сік, кукурудзяні палички від працівників ліцею.

Під час візиту діти знайомилися з чоловіками та жінками, що живуть в Будинку, спілкувалися, розповідали про себе та із захватом слухали жарти та історії з життя, які вони розповідали.

Наприкінці зустрічі діти зробили висновок, що шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках, не будемо про це забувати!

/Files/images/2018-2019/pohvk/п1.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п8.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п9.jpg
/Files/images/2018-2019/pohvk/п2.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п3.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п4.jpg
/Files/images/2018-2019/pohvk/п5.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п6.jpg /Files/images/2018-2019/pohvk/п7.jpg