/Files/images/1-1/ugoda300118/IMG_20180130_095855.jpg Конференція «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2021)

30 січня 2018р. відбулася урочиста конференція з нагоди запуску програми . На заході були присутні представники навчальних закладів, експерти, тренери та партнери Програми.

Конференцію відкрили вітальним словом Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Уле Т. Горпестад, Посол Норвегії в Україні, та виконавчий директор Європейського центру ім. Вергеланда Ана Перона-Ф’єльдстад. Міністр освіти Лілія Гриневичпідкреслила важливість співпраці з Центром у реформуванні освітнього процесу в Україні на всіх рівнях.
Під час конференції відбувся круглий стіл за участі директорів шкіл-учасниць 1-го і 2-го циклів програми, які поділилися зі своїми новими колегами власним досвідом впровадження демократичних змін у школах.
У фіналі відбулося урочисте підписання Декларації про співпрацю програми з новими школами-учасницями.
Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».

Директор Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Українець Надія Миколаївна, взяла участь у конференції з нагоди запуску програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2021) 30 січня 2018 року в м. Київ та підписала декларацію про співпрацю з Європейським центром імені Вергеланда, який співпрацює з Посольством Королівства Норвегії в Україні.

Робочі моменти Всеукраїнської конференції з нагоди запуску програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні (2018-2021)» (третя хвиля)